GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 8358460

nr 835 8460

Fat

Arabia, RajaTuumi, signerad-69, chamotterat stengods

Kondition: äldre nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 juli 2013
kl 19:01:21

Arabia